EBERHARD BLACK Amoreno - więcej/more

 

Champion Mołdawii
Grand Champion Mołdawii
Super Grand Champion Mołdawii
Champion Macedonii 

Pies/ tricolor REPRODUKTOR

urodzony 18.08.2007 r.
CEA/PRA- wolny, badanie 16.10.2007
pełne uzębienie,
wzrost 37,5cm.
bogata dobrze wybarwiona szata

RODOWÓD - kliknij

   

ojciec: Black Unix von de Rauhen Hecke syn Int.Ch. Abuela Happy as Larry

   

matka: Interchampion, Mulitichampion, Champion Polski, Niemiec, Czech, Litwy, Austrii, Węgier, Słowacji, Rosji, Rumunii, Grand Champion Rumunii, Champion Klubu Niemiec, Zwycięzca Klubu:Austrii’2005, Czech’2006, Niemiec’2006, Polski’2006, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski’2003, Zwycięzca Polski ’2005, Grand Prix Slovakia Winner 2008 Prima Gloria Z Kojca Coli


Dotychczasowe osiągnięcia:

  

4 X ocena doskonała
4 X CAC
4X NDPwR
2 X CACIB
3X BOB

W opini sędziów

   

Ebi to pies prawidłowej wielkości, z piękną głową w słodkim wyrazie, prawidłowym nożycowym zgryzie, doskonałych i prawidłowo noszonych uszach, doskonałych proporcjach, o dobrze kątowanym przodzie i tyle, pięknej, dobrze wybarwionej szacie, pięknym wydajnym ruchu, o dobrej psychice co pozwala mu na doskonałe pokazanie się na ringu.

W naszej opinii

   

Ebuś jest "oczkiem w głowie" Marka. To delikatny, kochany piesek, którego spojrzenie może wiele zdziałać... Wszyscy mu ulegamy, nawet jego czworonożni przyjaciele. Ebi jest indywidualistą, zawsze chodzi swoimi drogami. Uwielbia głaskanie i siedzenie na kolankach. Jest domowym niejadkiem, zje coś jak się go poprosi. Ebuś ma jeszcze jeden wielki atut w kieszeni, zaskarbił sobie serce babci Stasi i niech tylko babcia się dowie, że ktoś coś na Ebusia powie, to..., albo niech by go tylko ugryzł jakiś pies, myślę że babcia by mu oddała..
W Ebusiu zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia i ta miłość trwa do dziś, a nawet się pogłębia.