FERNANDO Amoreno - więcej/more

    

Pies/śniady REPRODUKTOR

urodzony 24.09.2008 roku
wzrost 40 cm
pełne uzębienie/ nożycowy zgryz
bardzo bogata szata

RODOWÓD - kliknij

   

ojciec: Interchampion [w zatwierdzeniu], Champion PL, Montenegro, Macedonia Shelteam Teddybear syn Sheldon Space Jokera

   

matka: Interchampion, Multichampion,Champion Polski, Niemiec, Czech, Litwy, Austrii, Węgier, Słowacji, Rosji, Rumunii, Grand Champion Rumunii, Champion Klubu Niemiec, Zwycięzca Klubu:Austrii’2005, Czech’2006, Niemiec’2006, Polski’2006, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski’2003, Zwycięzca Polski ’2005, Grand Prix Slovakia Winner 2008 Prima Gloria Z Kojca Coli

Dotychczasowe osiągnięcia:

   

6 X ocena doskonała
1 x resCACIB

W opinii sędziów:

  

Pies w górnej granicy wzrostu, o samczej głowie, dobrze osadzonych i noszonych uszach, długa szyja, dobry front, prawidłowa linia górna i dolna, prawidłowe ustawienie kończyn przednich i tylnych, dobrze osadzony i noszony, długi ogon, harmonijny dynamiczny i swobodny ruch.

W naszej opinii

  

Fernando to "szalony pies". Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i gonitwy. Uwielbia jeść. Jest największym łobuziakiem, ale bardzo słodziutkim. Szybko się uczy i wie co zrobić, żeby się nam przypodobać. Jest zawsze pierwszy, mimo że się go nie woła. Jest największym pieszczochem, a jego język sięgnie wszędzie, żeby tylko porozdzielać swoje całuski. Można powiedzieć, że jak przed Fernim zamkniesz drzwi, to wejdzie oknem.
Fernando jest prezentem od Ewy i Moniki Kubrak i lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wymarzyć.