PLATERO z Kojca Coli - więcej/more


INTERCHAMPION

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Champion Rumunii 

Grand Champion Rumunii

Zwycięzca Klubu Czech 2009 

II miejsce w kategorii Młody Pies - w rankingu portalu Little Star w 2007r.

Champion Czech

Champion Litwy

Pies/śniady REPRODUKTOR
urodzony 18.08.2006 r.
idealny wzrost 37 cm.

CEA genet - A-clear (Libechov'2009)
Badanie na dysplazję HD-A - kliknij ,
uzębienie pełne - zgryz nożycowy

Rodowód PLATERO - kliknij

    

ojciec: Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski 14xBOB,BOG, 2Xvice BOG 4xCACIB, 3XrCACIB, Zw.Kl., 12xZw.W.,10xNwR..HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
matka: Quanti Olive Asketila - suczka o dużych osiągnięciach sportowych - kliknij

Rozpoczęte Championaty:
Championat Słowacji
Championat NiemiecDotychczasowe Osiągnięcia Platka:

   

2x ocena wybitnie obiecująca
39x ocena doskonała
4x Zwycięstwo Młodzieży
3x Najlepszy Junior w Rasie
10x CWC
16x CAC, 3x VDH
2x res.CAC
4x CACIB
3x res.CACIB
8x NDPwR
2x BOB

W opinii sędziów:

   
Pies o prawidłowej wielkości, o pięknej samczej głowie w słodkim wyrazie, migdałowych oczach, zgryz nożycowy, prawidłowo załamanych i noszonych uszach, doskonałych proporcjach, doskonale rozwiniętej klatce piersiowej, prawidłowej linii górnej i dolnej, pięknej szacie w dobrym gatunku o intensywnym pigmencie, prawidłowym ustawieniu kończyn przednich i tylnych, o harmonijnym dynamicznym i swobodnym ruchu.

W naszej opinii:

   

Platek to pełnoprawny członek rodziny, który za swoje stado ludzkie, jak i psie poszedłby w przysłowiowy ogień. Jest bardzo wiernym i oddanym psem. W domu spokojny i zrównoważony do momentu, w którym pokaże mu się piłkę bądź frisbee. Wtedy ze spokojnego, kanapowego misiaczka, zmienia się w psa bardzo dynamicznego. Kocha wszelkiego rodzaju ruch i zabawy, chyba wyssał to z mlekiem matki. Bardzo mądry, czasami strach przy nim coś powiedzieć, bo rozumie wszystko i tylko czekamy, że nauczy się mówić i będzie powtarzał.
Dość długo szukaliśmy takiego sheltie, który by nam się podobał. Na wystawie wrocławskiej spotkaliśmy Jadzię Wiśniewską ze swoimi psami i zapytaliśmy o szczeniaczka. W Asketili w tym czasie nie było szczeniąt, ale Jadzia poleciła nam hodowlę Z Kojca Coli. Pojechaliśmy, zobaczyliśmy i od razu wybór padł na Platerka. Nie znaliśmy się na szetlandach więc spytaliśmy o zdanie Krysię Kiwak, a Ona potwierdziła nasz wybór. I wszyscy mieliśmy rację.